Od poniedziałku 20 do niedzieli 26 czerwca 2022 odbędzie się pierwsze złoto FIP wyprodukowane we Francji, który odbędzie się w Perpignan. Rzeczywiście, turniej odbędzie się na jednym z najpiękniejszych placów w kraju, Place Catalunya.

32 drużyny będą rywalizować w nadziei na wygranie tego turnieju, który już zapowiada się legendarny. Do dyspozycji widzów zostanie udostępnionych 900 miejsc, a także wiele atrakcji przez cały tydzień.

Kwalifikacje zostaną rozegrane o Mas Club poniedziałek 20 i wtorek 21 czerwca.

Jednak przede wszystkim musisz się zarejestrować. Jeśli chcesz wziąć udział w tym turnieju, a jeszcze się nie zarejestrowałeś, czas się spieszyć. Rzeczywiście, termin rejestracji do turnieju jest ustalony na Czwartek, 16 czerwca 2022 o godzinie 14!

Pamiętaj, że będzie Do wygrania 100 punktów FIP, 14 000 € w puli nagród, warunki godne największych turniejów, w szczególności: organizator, który odbierze Cię z lotniska.

Le programy

Oto dokładny harmonogram turnieju:

Poniedziałek/Wtorek: Kwalifikacje

Środa/Czwartek: I runda

Piątek: 1/8 finału

Sobota: 1/4 finału

Niedziela: 1/2 finału i finał

Później WPT Człowiek Padel Otwórz Obecnie trwający FIP Gold Perpignan zapowiada kolejne wydarzenie, którego nie można przegapić. Szczególnie Francja i region Occitanie cieszą nas z tych międzynarodowych turniejów padel !

Blanche Cretinon

Początkowo pociągał mnie tenis, chcę się nim zainteresować padel odkryć różne ukryte strony tego sportu. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu Padel Magazine. Do zobaczenia wkrótce na terenie!