Poznaj program i tabele FIP Gold Perpignan, którego kwalifikacje rozpoczną się w poniedziałek, 20 czerwca 2022 r.

Niedługo rozpocznie się pierwsze w historii FIP Gold. W najbliższy poniedziałek previas rozpocznie się w Club du Mas w Perpignan.

Poniższą tabelę znajdziesz:

Z w środę, rozpoczyna się główne losowanie, a na Plaza Catalunya zbliżają się bardzo ciekawe mecze. Po stronie francuskiej najpierw myślimy o starciu Mercadal / Scatena i Le Panse / Trancart w środowy wieczór. Pary Inzerillo/Moreau i Cancel/Guichard również zagrają w środę. Zmierzy się z hiszpańskimi parami przyzwyczajonymi do pre-previa WPT: De Castro / Garcia i Rodriguez / Vera.

Nie ma szczęścia w losowaniu Johana Bergerona i Thomasa Leygue, którzy w czwartek zmierzą się z rozstawioną piątką: Gaspar / Gil. Benjamin Tison i Teo Zapata zmierzą się również z dwoma znanymi przeciwnikami: reprezentantem Monegasque Nallé Grinda i argentyńskim Facundo Dominguezem!

Oto harmonogram na tydzień:

Dla tych, którzy chcieliby rzucić okiem na główną tabelę, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !