To wszystko, oto jesteśmy, nadszedł czas na finał. Pod koniec meczu poznamy tożsamość królów FIP Złoty Perpignan, pierwszy w historii turniej tej kategorii we Francji.

Po wygraniu odpowiednich półfinałów pary Vilariño/Ramirez i Vera/Garcia spotkają się ponownie o 16:30 w tym wielkim finale FIP Gold Perpignan. Niecierpliwie oczekiwany mecz, w którym rozstawi się 3 rozstawienie przeciwko rozstawieniu 4.

Jeśli duet Vilariño / Ramirez zaimponował publiczności od pierwszego meczu w losowaniu i pojawił się jako jeden z największych faworytów turnieju, para Vera / Garcia z drugiej strony awansowała w „pod wodą”, nie robiąc zbyt wiele hałas, ale jest szczególnie solidny w gorących chwilach.

Spotkanie prawdopodobnie zostanie rozegrane w palącym słońcu, co powinno sprawić, że ta konfrontacja będzie jeszcze bardziej wybuchowa!

Dla tych, którzy są w pobliżu, nie wahaj się iść na Place de la Catalunya, za 5 euro możesz wziąć udział w bardzo dużej grze padel !

Aby śledzić spotkanie, dzieje się tutaj:

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.