Wielka niespodzianka w Złoto FIP z Perpignan z eliminacją dziś wieczorem Benjamina Tisona i Teo Zapaty. To faworyci konkursu wypadają w XNUMX/XNUMX finału…

Przed publicznością całkowicie oddaną swojej sprawie, Benjamin Tison i Teo Zapata przegrali dzisiaj z weteranem Adayem Santaną (93 FIP) i młodym Iñigo Jofre (326 FIP).

Wyraźnie spięty Francuz i jego partner, który pierwszy wielki mecz rozegrał w Perpignan, po wygraniu szesnastego 6/0 6/0, popełnili w piątek więcej błędów niż zwykle. Z drugiej strony hiszpańska para, która grała bez żadnej presji, nie prosiła o tak wiele.

Od szczytu swoich 22 lat młody Iñigo Jofre był niezwykle solidny!

W pierwszym secie naznaczonym kilkoma przerwami i „puntos de oro”, outsiderzy odpadli: 6/4. Drugi akt był podobny, ale tym razem to po stronie faworytów gra upadła.

Wielki tłum mógł cieszyć się trzecim setem, który rozpoczął się na korzyść Bena i Teo. Myśleliśmy, że dwóch graczy z Top 70 na świecie odeszło po zwycięstwo, ale po raz kolejny Santana i Jofre rzucili się na powrót do wyniku.

Weteran Aday Santana opowiedział o swoim doświadczeniu

Ku zaskoczeniu wszystkich, Hiszpanie osiągnęli punkt na 5/4, kiedy przegrywali 0/40 i odeszli ze zwycięstwem (6/4 4/6 6/4) w bardzo wyrównanym meczu, naznaczonym wieloma oszałamiającymi punkty przerwania: 48!

Jutro Jofre i Santana zmierzą się ze swoimi rodakami Gilem i Gasparem.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !