Gdy zbliżamy się do końca tego pierwszego dnia głównego losowania w FIP Złoty Perpignan, Ponownie 7 francuski muszą zadebiutować na centralnym torze.

Po porażce z Lilian Fouré i Julien Seurin dziś rano, Dylan Guichard i Ludovic Cancel zostali pierwszą parą, która zakwalifikowała się do XNUMX/XNUMX finału tego złotego FIP.

I to na pewno jeszcze nie koniec, bo w tym głównym losowaniu zadebiutuje kilku ich rodaków. Najpierw Quentin Ayuso i Max Forcin zmierzą się z Saurą / Tasem, a następnie Max Moreau i Jérôme Inzerillo, którzy są przeciwni De Castro / Garcia.

Wreszcie, dziś wieczorem, w godzinach największej oglądalności (od 21:30), będziemy mieć prawo do 75% trójkolorowego plakatu w ramach 16. finału. Tak 75%, ponieważ 3 z 4 graczy w meczu będzie narodowości francuskiej. Przede wszystkim znajdziemy parę składającą się z Jérémy'ego Scateny z Nicei i jego hiszpańskiej „compi” Adrii Mercadal, zwycięzców FIP STAR Doha i finalistów FIP STAR Trani. Naprzeciw nich zaprezentują się Loic Le Panse i Nicolas Trancart.

Dwie trójkolorowe, które wielokrotnie widywaliśmy razem na torze francuskim, znają się jak dwa palce ręki. Korzystając z wild-cardSłabsze Le Panse i Trancart zagrają bez najmniejszego stresu i na pewno skorzystają ze wsparcia publiczności. Ulubiona na papierze para francusko-hiszpańska będzie więc musiała uważać na ten duet, który nie będzie miał absolutnie nic do stracenia!

Spotkania można śledzić tutaj:

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.