Chociaż niektórzy francuscy gracze tak mają wybrał Egipt, inni wolą jechać do Meksyku, gdzie stawką jest więcej punktów.

Rzeczywiście, w tym tygodniu w Saltillo rozgrywany jest turniej FIP Gold. Zamiast grać w P1 w Maladze, Alix Collombon i Julieta Bidahorria wolą spróbować podnieść puchar w Meksyku, gdzie zostaną rozstawione z numerem 1 i głównymi faworytami.

Lyonnaise Alix nie będzie jedyną trójkolorową wśród dziewcząt, gdyż zarejestrowana jest także Carla Touly. Francuzka tworzy czwarte rozstawienie z Hiszpanką Lucią Perez.

Wśród mężczyzn nie zabraknie także Johana Bergerona i Maxa Moreau. Francuzi zajmują 6. miejsce w rozgrywkach i dlatego mogą mieć nadzieję, że po tej długiej podróży przywiozą do domu sporą liczbę punktów!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !