Au Złoto FIP z Valladolid, tabela została podniesiona, a Francuzi nie odziedziczyli zbyt korzystnego remisu.

Léa Godallier i Giorgia Marchetti nie będzie kontynuował przygody w FIP Gold w Valladolid, a szkoda. Zaczęło się jednak dobrze od zwycięstwa w trzech setach z rozstawioną z numerem 2 turnieju Marią Eulalią Rodriguez Abalą i Nurią Rodriguez. Jednak w 6/3 finału hiszpańska para Sandra Bellver i Marta Borrero zdołała wygrać w dwóch setach 7/6, XNUMX/XNUMX. Na pewno będzie rozczarowanie francusko-włoska para, która mimo to gra coraz lepiej.

Hiszpańska para zmierzy się z inną Francuzką, Alix Collombon, która wraz ze swoją partnerką Julietą Bidahorrią musiała walczyć w trzech setach (6/2 4/6 6/1), aby uciec z pułapki zastawionej przez Manuelę Schuck i Sarę Pujals. Rozstawiony z numerem 6 rozegra swój ćwierćfinał z Borrero i Bellverem na korcie nr 2 o godzinie 10:XNUMX Alix Collombon to ostatnia reprezentantka Francji w Valladolid po klęsce

Thomas Leygue i Ramiro Jesus Valenzuela w prostych setach przeciwko rozstawionemu z numerem 8 turnieju, Alvaro Cepero i Miguelowi Benitezowi, którzy również odnieśli kolejne zwycięstwo w XNUMX/XNUMX finału i zapewnili sobie ćwierćfinał w tym FIP Gold.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.