Losowanie główne mężczyzn w turnieju FIP Gold w Valladolid rozpoczyna się od dwóch niespodzianek w postaci eliminacji zawodników z drugiego i szóstego miejsca.

Niedobrze jest być nową parą w Valladolid! W drugim secie duet Augsburger/Alonso doznał kontuzji Emiliano Sancheza i Pabla Garcii po wygraniu pierwszego seta: 2/6, 7/7, 6/6.

To samo dotyczy Alexa Chozasa i Javiego Barahony (TS6), którzy również wygrali pierwszego seta w dogrywce, po czym przegrali z Mouriño/Piotto: 6/7 7/6 6/3.

Wśród dziewcząt zwyciężyła para zreformowana na tę okazję pomiędzy Marią Rodriguez i Nurią Rodriguez (TS2). od początku skłaniał się ku Marchettiemu / Godallierowi. Tutaj ponownie faworytka na papierze wygrała pierwszego seta, a następnie przegrała dwa kolejne (5/7 6/4 6/2).

W tym turnieju, naznaczonym już niespodziankami, nie było sensacji po stronie Thomasa Leygue'a i Ramiro Valenzueli, pokonanych 6/3 6/1 przez Alvaro Cepero i Miguela Beniteza (TS8).

Wszystkie wyniki tutaj.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !