SGdyby koniec prewii był świadkiem cierpień Francuzów w Hiszpaniina początku losowania głównego reprezentacja francuska odniosła już dwa zwycięstwa!

Faworytki w starciu z Carmen Castillon i Raquel Piltcher, Alix Collombon i Julieta Bidahorria nie wdawały się w szczegóły dotyczące zdecydowanego zwycięstwa: 6/1, 6/3.

Ze swojej strony Léa Godallier i Giorgia Marchetti miały bardziej skomplikowany mecz z rozstawionym z numerem 2 Rodriguez / Rodriguez. Po przegranej pierwszego seta para francusko-włoska zmieniła bieg i wyszła ze zwycięstwem: 5/7 6/4 6/2.

Dziś rano będziemy mogli śledzić także debiut w rywalizacji pary Leygue / Valenzuela, która zmierzy się z Cepero / Benitez (TS8).

Dziś po południu Francuzki ponownie wyjdą na pokład. Godallier i Marchetti o godzinie 16:00 zmierzą się ze zwycięzcami meczu Bellver / Borrero i Lujan / Dominguez. Collombon i Bidahorria zmierzą się z Manuelą Schuck i Sarą Pujals.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !