Nie ma już Francuzów przed Złoto FIP z Valladolidw środę delegacja francuska poniosła trzy porażki.

Po wczorajszej dominacji hiszpańsko-holenderskiej pary Notenboom / Pulido (7/6 6/4), Thomas Vanbauce i Maxime Joris mieli nadzieję, że dzisiaj zrobią to samo przeciwko hiszpańskiej parze Cuevas / Naranjo, ale przegrali w dwóch setach: 6/4 7/ 5.

Po awansie do drugiej rundy dzięki wycofaniu się Bastien Blanqué i Dylan Guichard rozpoczęli dziś swój turniej przeciwko Aragon / Cabeza. Mimo że w kwalifikacjach Francuzi byli rozstawieni na 1. miejscu, Francuzi przegrali zaciętą walkę z Hiszpanami: 7/6 6/7 6/4.

Porażka także Camille Sireix i Hiszpanki Carli Pozuelo z trzecim rozstawionym Varo / C.Fassio: 3/6 3/6.

Jednak dla The Blues nie wszystko stracone, ponieważ jutro trzech Francuzów zadebiutuje w głównym losowaniu. Będziemy mieli : Godallier / Marchetti kontra Rodriguez / Rodriguez (TS2), Kolombona / Bidahorria (TS6) vs Castillon / Piltcher i Liga / Valenzuela kontra Cepero / Benitez (TS8).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !