Po tym wspaniałym włoskim majorze wszystkie oczy zwracają się teraz na Hiszpanię Złoto FIP Valladolid, gdzie pewien Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,. To pierwsze złoto FIP w tym sezonie, z Do zdobycia 125 punktów do rankingu!

Kilku graczy z Top 50 zdecydowałem się wybrać w tę podróż, obiecując wspaniały występ na tym turnieju! Strona frenchies, dziewięć trójkolorowych będzie obecny na torach już od kwalifikacji.

Sześciu Francuzów atakuje Hiszpanię

W tym pierwszym FIP Gold weźmie udział sześciu francuskich graczy. Thomas Leygue, związany z Ramiro Jesusem Velenzuelą, będzie bezpośrednio obecny w głównym losowaniu, o godz 26-te miejsce (tj. ostatnia drużyna, która może zakwalifikować się bezpośrednio).

W kwalifikacjach znajdziemy pięciu innych trójkolorowych, zaczynając od Bastien Blanqué et Dylana Guicharda, którzy w tych previach zostaną rozstawieni z 1. miejscem i w związku z tym mają po swojej stronie wszelkie szanse na awans do turnieju głównego!

Maksym Joris et Thomasa Vanbauce'a Oni też tam będą! Po bardzo dobrym turnieju na FIP Rise Cordenons, Bordelais spróbują dołączyć do stołu finałowego tego FIP Gold Valladolid.

Wreszcie, Filemona Raichmana jest ostatnim Francuzem w tych kwalifikacjach. Rozpocznie ten turniej wraz z Belgiem François Azzolą (322), finalistą promocji FIP Zetrud Lumay, która odbyła się w tym tygodniu!

Dwie Francuzki w losowaniu głównym, jedna w previach

Po kobiecej stronie, Alix Collombon będzie także obecna w Hiszpanii wraz ze swoją partnerką Julietą Bidahorrią. Para francusko-argentyńska zajmie w tym turnieju 6. miejsce!

Jak ogłosiła wczoraj w Canal+, Lea Godallier będzie również uczestniczyć w tym FIP Gold Valladolid, związanym ze swoją nową koleżanką z drużyny Giorgią Marchetti. Obaj utworzą 18. parę w rankingach tego turnieju.

Ostatnia Francuzka, która weźmie udział w kwalifikacjach do stołu finałowego: Kamila Sireixa. Nowość wybrana dla drużyny francuskiej spróbuje dołączyć do głównego losowania tego turnieju wraz z Carlą Pozuelo Salamanką (190).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.