Na FIP Platinum Sardegna zaprezentujemy kilka nowych par, w tym duet „100% Wilson” w składzie Fernando Belasteguin i Javi Garrido.

Platynowe FIPy niekoniecznie podobają się gwiazdom padel światowy. Dlatego czasami podczas tych zawodów jesteśmy świadkami rekompozycji par. W tym przypadku wyobrażamy sobie, że Juan Tello i Alex Ruiz, koledzy z drużyn Fernando Belasteguina i Javiego Garrido, nie byli zmotywowani do przejścia do Cagliari. Dlatego pozbawiony partnera „Król” i mieszkaniec Kordoby postanowili połączyć siły! Ale bądźcie pewni, że podczas następnego turnieju w Finlandii Bela odnajdzie „El Gato”, a Javi zadebiutuje z „Kapitanem Ameryką”!

To samo dotyczy Alexa Arroyo i Gonzalo Rubio, którzy spotykają się ponownie na turnieju.

Ale para, którą warto oglądać w tym włoskim turnieju, niewątpliwie będzie tą jedyną trenowany przez Momo Gonzaleza i Edu Alonso. Ci dwaj dość cierpliwi i defensywni gracze rozegrają swój pierwszy wspólny turniej i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, na jakim poziomie będą.

W Cagliari pojawią się także inne nowe duety: Xisco Gil / Pablo Garcia, Teo Zapata / José Diestro, Tolito / Lamperti, Javi Garcia / Fran Guerrero czy nawet Marina Guinart / Victoria Iglesias dla pań!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !