Dla drużyn obecnych na Fip Platinum Sardegna nadszedł czas na finał. I to właśnie panie rozpoczną ten dzień we Włoszech.

Wśród kobiet rozstawione z numerem 2 Patty Llaguno i Lucia Sainz uhonorowały swoje miejsce, wygrywając w dwóch setach z hiszpańsko-portugalską parą Caldera/Nogueira. Doświadczony Hiszpan spotka się z niespodziewaną parą Mesa/Orsi (TS7). Carla Mesa i Carolina Orsi znalazły klucz do pokonania rozstawionego z numerem 6 Martineza Lobo/Rodrigueza.

Po koronacji jednej z tych dwóch par na tor wróci kolej mężczyzn. Odpowiedzieli, że się ich spodziewano: Mike Yanguas i Federico Chingotto pokonali Caprę/Sancheza w półfinale 6-4/6-4. Rozstawiony z numerem 1 będzie miał trudności w starciu z wybuchowymi Rami Moyano i Francisco Gilem, którzy w tym turnieju nadal zaskakują. Po zwycięstwie nad nowa para Garrido/Gonzalez, poszli walczyć o miejsce w finale przeciwko Nieto/Rico (TS4).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.