Czas na półfinały we Włoszech, ze świetnymi meczami i gwiazdami!

To panie rozpoczynają działania wojenne, pierwszym spotkaniem Carolina Orsi/Carla Mesa, w przeciwieństwie do pary Marina Lobo/Nuria Rodriguez, wczorajsze zauroczenie Francuzkami Alix Collombon i Léa Godallier.

Po tym pierwszym spotkaniu odbędzie się pierwszy półfinał mężczyzn, w którym rozstawiony z numerem 4 Rico/Nieto zmierzy się z rozstawionym z numerem 5, Gilem/Moyano. Ci ostatni byli autorami bardzo ważny mecz w 1/4 finału, w szczególności wypuszczając zupełnie nową parę Garrido/Gonzalez w dwóch krótkich rękawach.

Na pozostałe plakaty dnia, w tym drugą połowę kobiet, przeciwstawiające się Caldera/Nogueira i parze Llaguno/Sainz, będziecie musieli poczekać do końca popołudnia.

Ostatnim spotkaniem dnia – i nie mniej ważnym – będzie plakat XXL przedstawiający te półfinały FIP Platinum Sardegna, ze spotkaniem par Yanguas/Chingotto i Capra/Sanchez.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.