Zaplanowane na 16-20 lipca FIP Platinum Sardegna zapowiada nam spektakl z udziałem zupełnie nowych par.

Już o tym rozmawialiśmy, podczas FIP Platinum Sardegna zadebiutuje kilka nowych duetów. Należy rozróżnić pary utworzone na tę okazję, np Bela / Garrido, Esbri / Goenaga czy Arroyo / Rubio, a nowe pary, które mają przetrwać, jak Momo Gonzalez / Edu Alonso. W niektórych przypadkach nadal trudno jest przewidzieć, czy stowarzyszenia będą kontynuowane po zakończeniu zawodów, czy nie.

W każdym razie spodziewamy się bardzo interesującego turnieju, w którym wystąpią więcej niż kuszące pary, takie jak Tolito Aguirre / Miguel Lamperti, rozstawieni z pierwszego miejsca w previas.

Po stronie francuskiej będziemy podążać za w pełni francuską parą Guichard / Leygue, która również wystartuje w kwalifikacjach, a także pozostałymi duetami z reprezentantami Francji: Inzerillo / Iriart (ITA), Vives / Seurin i Joris / Vanbauce.

Inne nowe pary:

  • Javi Ruiz/Javi Barahona
  • Teo Zapata / José Diestro
  • Pablo Garcia / Xisco Gil
  • Javi Garcia / Fran Guerrero
  • ...

Dla dziewcząt atrakcją będzie nowe stowarzyszenie Marina Guinart / Victoria Iglesias. Będziemy oczywiście śledzić wyniki Francuzek w parach Collombon / Bidahorria i Godallier / Marchetti.

Lista zarejestrowanych:

Lista zarejestrowanych:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !