W przeciwieństwie do szczęśliwych przegranych Clément Geens i Maxime Deloyer, Roger Aromi i Jérémy Scatena wykonali pracę w FIP ​​Platinum Veneto.

Edu Alonso i Juanlu Esbri przegrali, Aromi i Scatena mieli dziś znacznie tańszy mecz na FIP ​​Platinum Veneto. Rzeczywiście, francusko-hiszpańska para znalazła się przeciwko Belgom Clémentowi Geensowi i Maxime'owi Deloyerowi. Ale i tak trzeba było skorzystać z tej wspaniałej okazji w XNUMX/XNUMX finału.

W zaciętym meczu Roger i Jérémy byli silni, aby zakończyć pracę w ostatniej rundzie. Ostateczny wynik 7/5 3/6 6/4 dla finalistów FIP Rise de Canet, którzy jutro zmierzą się z Lucasem Bergamini (37) i Victorem Ruizem (36).

100% francuska para, Bergeron/Leygue, również miała dobrą walkę, ale ostatecznie przegrała w trzech rundach z doświadczonymi Tonetem Sansem i Sergio Albą. Wynik końcowy 6/3 6/7 6/3.

Wśród dziewczyn była dziś na włoskich torach Francuzka Alexia Dechaume. Tricolor, związany z rumuńskim Sandu, podlegał prawu pary włosko-hiszpańskiej Castillon / Vano: 6/2 6/3.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !