Pierwszy turniej nowej najwyższej kategorii turniejów Cupra FIP Tour, nazwany Platinum, ma dla nas kilka świetnych meczów. Trzeba powiedzieć, że z nagrodami w wysokości 60 000 € w każdej kategorii i 200 punktami dla zwycięzców, ten platynowy FIP Veneto ma coś, co może przyciągnąć!

Jak już zrozumiałeś, ten turniej, który zostanie rozegrany we Włoszech, wypełnił się już parami na najwyższym poziomie, a do rejestracji pozostały jeszcze trzy dni! Jak widać, patrząc na lista par, które już potwierdziły swoją rejestrację, powinny być świetne mecze!

Wśród panów znajdziemy znane nazwiska w padel na całym świecie, jak Agustin Silingo i Juan Cruz Belluati, Ramiro Moyano i Jon Sanz, a nawet Alex Arroyo i Gonzalo Rubio! Po stronie francuskiej w tej chwili zarejestrowane są już pary Bergeron/Leygue, Auradou/Vives i Guichard/Valsot!

Wśród pań pojawią się najlepsi Włosi w towarzystwie kilku zawodniczek z World Padel Tour. Znajdziemy zatem pary Bidahorria / Piltcher, Bellver / Cortiles czy nawet Guinart / Martinez.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !