Mieszkańcy Bordeaux Maksym Joris et Thomasa Vanbauce'a mają bardzo dobrą passę na FIP Rise Cordenons, w tej chwili dotarli do ostatnich czterech. Rzeczywiście, para Joris / Vanbauce (TS8) zajęła drugie miejsce w turnieju… Julian Seurin et Człowiek żyje !

W istocie obie pary francuskie spotkały się w ćwierćfinale tego wzrostu FIP i przewaga bardzo szybko odwróciła się na korzyść Maxime'a i Thomasa. Dali 6/0 w pierwszej rundzie do swoich rodaków, zanim debata wyrównała się na torze... Drugi set, który zakończył się tie-breakiem, ostatecznie wygrała para Joris / Vanbauce: 7 (6).

Dziś Francuzi zmierzą się ze stuprocentowo hiszpańską parą: Guillemem Figuerolą Santiago (100) i Guillermo Casalem Maldonado (208). Mecz, który zapowiada się na wyrównany, chociaż na papierze Francuzi odstąpić z bardzo niewielką przewagą !

Półfinał Maxa Jorisa i Thomasa Vanbauce’a będzie transmitowany na żywo, na kanale YouTube FIP, około 11:30 !

https://www.youtube.com/watch?v=0KhNSJQqfDQ

W przypadku kobiet bez półfinału Kamila Sireixa i jej partnerka Elsa Terranova. Para francusko-włoska zatrzymała się u bram ostatniego placu. Pokonała ją para De La Rosa Ramos / Morinigo Gomez.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.