Udany dzień dla trzech Francuzów nadal obecnych na targach Promocja FIP Chiba. Filemona Raichmana (w towarzystwie Aryi Roghani), Julian Seurin et Maxa Vivesa zakwalifikował się do finałowej czwórki.

Francuscy gracze udali się w tym tygodniu do krainy wschodzącego słońca, biorąc udział w promocji FIP, gdzie wyglądali gwiazdy występujące gościnnie. Na razie, Francuzi zapewnili sobie pozycję faworyta turnieju kwalifikując się do półfinału!

Julien Seurin i Man Vives zakwalifikowali się jako pierwsi i zwyciężyli 6 / 4 7 / 6 przeciwko Teruakiemu Ando (774) i Shinnosuke Nakamurze (653). W półfinale zmierzą się z Shungo Kusakabe (653) i Hiszpanem Asierem Gago Martinezem (873).

Ze swojej strony Philémon Raichman, związany z Aryą Roghani, nie kręcił się po korcie, bez problemu wygrywając swój ćwierćfinał z Keyaki Sasho (1262) i Yuki Uedą (1262), 6 / 2 6 / 0. Jutro sytuacja powinna stać się nieco trudniejsza, ponieważ duet francusko-irański spotka się z rozstawioną trójką, Bart Van Opstal (335) i Menno Nolten (445).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.