Le nowy obwód padel Professionnel zaczyna się za 3 tygodnie, a nie znamy jeszcze nazwy ani identyfikacji wizualnej. Jednak jedno jest już pewne: wiele rekordów zostanie pokonany na pierwszym teście w Katarze.

Rekord frekwencji

Nie mniej niż Pary 123 zagra w tym turnieju w Doha, numer nigdy wcześniej nie widziany w padel profesjonalny. Trzeba powiedzieć, że Khalifa International Tennis, Squash & Padel Kompleks i osiem sądów padel, umożliwiają zorganizowanie świetnego konkursu. To ten sam kompleks, który w zeszłym roku gościł Mistrzostwa Świata.

Te bardzo duże formaty powinny być takie same dla 9 innych turniejów zaplanowanych na tę trasę FIP/QSI.

Niemal wszyscy będą obecni, z wyjątkiem Tapii, Mendeza i Lampertiego. Te nieobecności są prawdopodobnie związane z partnerstwem między WPT a Nox, marką, która sponsoruje tych trzech mistrzów.

Możesz sprawdzić listę zarejestrowanych graczy, klikając tutaj!

Bardziej międzynarodowy niż kiedykolwiek

Le padel internacjonalizuje i jak! 19 różnych krajów (według FIP) będzie reprezentowanych od 26 marca, czyli od daty rozpoczęcia previas.

Oto pełna lista reprezentowanych krajów: Hiszpania, Argentyna, Brazylia, Chile, Włochy, Francja, Szwecja, Katar, Portugalia, Meksyk, Ekwador, Wielka Brytania, Egipt, Belgia, Litwa, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Finlandia, Iran, Tunezja, Tajlandia.

Na rachubę Padel Magazine faktycznie się liczy 20 reprezentowanych narodów !

brytania-coello-katar

Dziesięciokrotna nagroda pieniężna

Nagroda pieniężna tego konkursu będzie 525 000 euro. To 5 razy więcej niż duży turniej w World Padel Touri 4 razy więcej niż główne wydarzenie APT Padel Wycieczka.

Te porównania mówią same za siebie, aby zrozumieć, że rekord nagród pieniężnych całkowicie eksplodował.

Ten konkurs powinien być transmitowany na wielu terytoriach, co potencjalnie może dać nam historyczny rekord oglądalności. Zobaczymy to po pierwszym dużym turnieju w Doha.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !