Ramiro Moyano/Juan Cruz Belluati i Aris Homero Patiniotis/Matias Diaz Sangiorgio to pierwsze dwie światowej klasy pary, które oficjalnie wezmą udział w inauguracyjnym turnieju FIP QSI Tour Grand Slam, który odbędzie się w Khalifa International Tennis Complex w Doha w Katarze.

Miejsce dobrze znane, ponieważ jest „miejscem, w którym odbywały się Mistrzostwa Świata padel w listopadzie ubiegłego roku.

Od kilku dni Międzynarodowa Federacja Padel uruchomiła rejestracje na swojej stronie internetowej. I wspaniałe postacie padel na całym świecie zarejestrowany na ten tor, pomimo zagrożenia ze strony World Padel Tour.

Doha qsi marzec 2022 plakat

Bez wielkiego zaskoczenia powinniśmy znaleźć zawodników (a więc i ich partnera), którzy tworzą biuro Związku Zawodowego Padel (PPA), a mianowicie następujące pary:

  • ALEJANDRO GALAN / JUAN LEBRÓN CHINCOA
  • FRANCISCO NAVARRO COMPAN / MARTÍN DI NENNO
  • FERNANDO BELASTEGUIN / ARTURO COELLO MANSO
  • PABLO LIMA / MAXIMILIANO SÁNCHEZ

Pozostałe rejestracje zostaną przeanalizowane, aby zobaczyć, kto weźmie udział w tym pierwszym międzynarodowym turnieju organizowanym przez nowy „profesjonalny obwód padel".

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.