Weekend rozpoczyna się dobrze dla francuskiej delegacji, ponieważ w najbliższy piątek na stokach FIP Rise w Barcelonie będzie co najmniej 12 graczy.

Podczas gdy niektórzy z najlepszych francuskich graczy będą na PadelShot Caen, dla P2000, inni będą w Barcelonie, aby rywalizować w pierwszej rundzie FIP Rise, która rozgrywana jest w ten weekend.

Dziesięć z nich zadebiutuje w konkursie, a Marianne Vandaele i Amélie Detriviere, które zwyciężyły wczoraj w drugiej rundzie konkursu kwalifikacje (6/4 7/6 zwycięstwo z Faure / Prieto), rozegrają dziś swój trzeci mecz w ciągu trzech dni. A Francuzi mają szansę zagrać od 09:30 przeciwko wild-card Mesa (543) / Vazquez (924).

Pozostałe dziewczyny mają trudniejsze, ale wciąż przystępne losowania: w 100% trójkolorowe duety Barsotti / Invernon, Pothier / Soubrie i francusko-belgijska para Ginier / Wyckaert zmierzą się odpowiednio z parami Betz (134) / Fernandes (108), Azcoitia (180) ) / Elliot (236) i Cossio (178) / Santamaria (228).

Wśród chłopców najgorszy możliwy remis mają Julien Seurin i Adrien Maigret: zmierzą się z rozstawionymi z numerem 1 Perino (44) / Garcia (80). Skomplikowany mecz także dla Manu Vivesa i jego partnerki Dorty Diaz, którzy zmierzą się z rozstawionymi z numerem 6 Meną (83) / Marquesem (140). Będzie bardziej grywalna dla Thomasa Vanbauce'a i Maxime Jorisa przeciwko Tasie Van Beek (186) / Moragues (347).

Dzisiejszy program:

Mecze nie są transmitowane, ale wyniki można śledzić na stronie internetowej FIP, ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !