W tym FIP Rise Barcelona została już tylko jedna Francuzka, po kwalifikacjach Jessica Ginier i Belg Helena Wyckaert do ćwierćfinału. Po ich stronie, Lucile Pothier et Charlotte Soubrié nie byli w stanie nic zrobić przeciwko parze Girdo / Varo Ramos (TS7).

Autorkami są Jessica Ginier i Helena Wyckaertbardzo solidny mecz zmierzą się z dziewiątą parą tego turnieju: Alba Perez Momha (103) / Lucia Garcia Trella (96). Para francusko-belgijska, która niekoniecznie zaczynała jako faworytki tego spotkania, zmierzyła się z Hiszpanami, zadając dotkliwe 6 / 2 6 / 1 i jednocześnie zakwalifikowanie się do ćwierćfinału bardzo trudnego FIP Rise w Barcelonie.

Z drugiej strony Lucile Pothier i Charlotte Soubrié nie dokonały tego wyczynu w starciu z Amandą Girdo i Aną Varo Ramos. Para hiszpańsko-szwedzka nie pozostawiła miejsca dla siebie Francuziktóry ostatecznie przegrał w dwóch setach, 3 / 6 3 / 6.

Dlatego Jessica Ginier jest ostatni przedstawiciel trójkolorowy w tym wzroście FIP, po masakrze pierwszej rundy. Dziś wieczorem zagra ponownie, około 17:XNUMXwraz ze swoim partnerem, aby spróbować zakwalifikować się do ostatniej czwórki. Będą musieli zdeklasować nową hiszpańską parę: Martinę Calvo Santamarię (228) i Camilę Fassio Goyeneche (148).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.