Koniec przygody z Barceloną dla Jessiki Ginier, ostatni Habs byli zaangażowanii Heleny Wyckaert. W przeciwieństwie do Jana Montes (124.) i Raquel Eugenio (146.).e), Francuzka i Belg przegrały w półfinale (3/6 – 2/6).

Mimo tej eliminacji obie kobiety mają powody do zadowolenia. W poprzednich rundach upadli Perez/Garcia i Calvo/Fassio, ta nowa para była w stanie wyróżnić się podczas tego bardzo trudnego FIP w Barcelonie. Dla Giniera była to druga kwalifikacja z rzędu w ostatnich czterech rundach FIP Rise. po Burrianie.

Finał turnieju kobiet zwieńczy zatem hiszpański duet: Montes/Eugenio lub Lopez/Segura, rozstawiony z numerem 6. Zakończenie tego Barcelońskiego awansu FIP można śledzić na kanał YouTube FIP.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.