Barcelona jest pod pewnymi względami najbardziej francuskim dużym miastem w Hiszpanii. Rzeczywiście, ze względu na bliskość stolicy Katalonii i Francji, jest tam wielu Francuzów. I nic dziwnego, że jest wielu graczy padel tricolors, którzy będą obecni w tym tygodniu po drugiej stronie Pirenejów, aby wziąć udział w turnieju FIP Rise rozgrywanym w mieście Gaudiego.

Nie mniej niż 10 Francuzów wracających z Kurs szkoleniowy dla drużyny francuskiej który zakończy się w najbliższy wtorek w Perpignan, zadebiutują w główny stół.

w filles, będziemy mieli w 100% tricolorowe pary Barsotti / Invernon i Soubrié / Pothier, a także zapowiadający się obiecująco francusko-belgijski duet: Ginier / Wyckaert.

w Garçons, będziemy mieli także dwie francuskie drużyny, Seurin / Maigret i Vanbauce / Joris, ale także parę francusko-hiszpańską: Vives / Dorta Diaz.

Hiszpania zobowiązuje, żaden tricolor nie dziedziczy statusu czołowego rozstawionego. Czy francuscy gracze będą w stanie stworzyć niespodzianki w tym FIP Rise?

Należy pamiętać, że w grze występują także trzy pary francuskie kwalifikacje : Vincent / Hugounenq i Boronad / Fonteny dla mężczyzn, Vandaele / Detriviere dla kobiet. Młodzi Boronad i Fonteny się wycofali 14 przedstawicieli trójkolorowych kto weźmie udział w konkursie.

Obrazy

Mężczyźni Cuadro

Kobiety Cuadro

Previas mężczyźni

Panie Previas

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !