Po stronie Barcelony doszło do pewnych uszkodzeń, po wyeliminowaniu dziewięciu Francuzów Dwunastu zgłosiło się podczas pierwszej rundy. Wiemy, że zawody w Hiszpanii nigdy nie są łatwe, a francuscy gracze zapłacili za to cenę.

W związku z tym w losowaniu mężczyzn nie ma już Francuzów, a w wyścigu o tytuł pań nadal biorą udział trzy Francuzki!

Strona męska:

Julian Seurin et Adrien Maigret nie byli w stanie nic zrobić z pierwszym rozstawionym w turnieju: Perino (1) / Garcia (44). Dwóm Francuzom nie pomógł remis i opuścili Katalonię w pierwszej rundzie 80/6 4/6.

Manu Vivesa i jej partnerka Dorta Diaz nie miały więcej szczęścia w starciu z rozstawioną z 6 drużyną Meną (83) / Marquesem (140). Tutaj ponownie Francuz i jego kolega z drużyny zostali poważnie zepchnięci na bok: 6/3 6/2.

Wreszcie, Thomasa Vanbauce'a et Maksym Joris nie odeszła daleko od drugiej rundy z Tasą Van Beek (186) / Moragues (347). Po przegranej pierwszego seta obaj Francuzi dobrze zareagowali, wygrywając drugiego. Niestety w decydującym secie nie udało im się nic zrobić. Pokonaj 6/7 6/4 2/6.

Strona damska:

Marianne Vandaele et Amelia Detriviere, poza kwalifikacjami, miały okazję zagrać w swoim spotkaniu. Jednakże wild-card Mesa (543) / Vazquez (924) byli w stanie lepiej zarządzać dwoma tie-breakami tego spotkania. Porażka 6/7 6/7 dla pary francuskiej.

Wendy Barsotti et Elodie Invernonw przeciwieństwie do pary Betz (134) / Fernandes (108), nie udało się pokonać rywali. Pomimo ładnego meczu, w 100% francuski duet przegrał 6/3 6/4.

jednakże Lucile Pothier et Charlotte Soubrié dobrze wypadły w spotkaniu z Hiszpanami Azcoitia (180) / Elliot (236). Francuska para potrzebowała trzech setów, aby pokonać swoich przeciwników w bardzo zaciętym pojedynku: 6/2 4/6 6/3.

Wreszcie, Jessica Ginier i jej belgijska partnerka Helena Wyckaert po bardzo poważnym zwycięstwie nad Hiszpanami Cossio (178) / Santamarią (228) bez problemu dotarły do ​​drugiej rundy. Kontynuowali rywalizację, wygrywając 6/2 6/3, co dało im wielką pewność siebie na resztę turnieju!

Dziś para Pothier/Sobrié będzie miał wiele do czynienia z siódmą rozstawioną Amandą Girdo (7) i Aną Varo Ramos (107). Zagrają w trzeciej porannej zmianie, około 12:30-13:XNUMX

Ze swojej strony duet Giniera/Wyckaerta spotka się z Albą Perez Momha (103) i Lucią Garcią Trellą (96), dziewiątą parą tego FIP Rise. Na tor wejdą w drugiej zmianie dnia, około 11:30

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.