Mieszany dzień dla francuskich graczy o godz FIP Rise Betsson Szwecja III z kwalifikacją Maigreta/Seurina w drugiej turze, ale eliminacja Raichmana/Ayuso najpierw.

Julian Seurin et Adrien Maigret rozpoczął swój pierwszy dzień zawodów dziś rano o godzinie 9:XNUMX przeciwko parze wieloznaczny : Oscar Govik / Wiktor Stjern. Niewiele ponad godzinę zajęło francuskiej parze zakwalifikowanie się do drugiej rundy turnieju, po zwycięstwie w dwóch setach: 6 / 4 6 / 4.

Julien i Adrien byli bardziej przejrzyści niż ich przeciwnicy w ważnych momentach i wiedzieli, jak odrzucić kilka break pointów w drugim secie.

Wlać Filemona Raichmana et Quentina Ayuso, to niestety nie działa, po suchej porażce z lokalną parą Christofferem Perssonem (482) / Antonem Anderssonem (285): 6 / 4 6 / 1. Już, Philémona Raichmana i Quentina Ayuso byli faworytami tego spotkania pod względem rankingowym.

Julien Seurin i Adrien Maigret czekają teraz na swoich przeciwników. Będzie to albo para Farabri/Ortega Garcia, albo Guerrero Escarcena/Correa.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.