Równolegle z FIP Gold Valladolid, Powstanie FIP planowane jest także w Sandigliano w prowincji Biella, we Włoszech! Turniej odbędzie się od godz 26 do 30 czerwca.

Tutaj po raz kolejny wielu Francuzów spróbuje szczęścia w Transalpines!

Męska strona

W męskiej drużynie na początek wystąpi pięciu francuskich zawodników Jerome Inzerillo, który będzie łączony z Javierem Rodriguezem Marquezem (150). Ten duet utworzy 7. miejsce w turnieju.

Znajdziemy również Człowiek żyje et Julian Seurin. W 100% francuski duet wychodzi z bardzo dobrego turnieju na FIP Rise Cordenons, pokonany w ćwierćfinale przez parę Vanbauce/Joris.

Artur Hugounenq będzie także obecny we Włoszech wraz z lokalnym zawodnikiem: Nicolasem Brusą (213).

W zapowiedziach pojawi się także tricolor. Dereka Gersona będzie kojarzony z innym Włochem, Tommaso Rivellini (863). Obaj zajmą piąte miejsce w kwalifikacjach!

Kobieca strona

Również w losowaniu kobiet duży udział będą zawodniczki z Francji. Przede wszystkim, Elodie Invernon oraz Holenderka Rosalie Van Der Hoek, która w losowaniu finałowym zajmie czwarte miejsce!

Znajdziemy tu także dwa duety w 100% francuskie, w składzie Marianne Vandaele et Wendy Barsotti z jednej strony i Luiza Bahurel et Lucile Pothier inny.

Wreszcie, Amelia Detriviere udostępni ten utwór Mary Maligo, dobrze znany na francuskim torze. Jak również Laurine Bergaud któremu towarzyszyć będzie tunezyjska Dora Chamli!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.