Koszmarny dzień dla Francuzi w FIP Rise Biella, z eliminacją sześciu przedstawicieli Francji z ośmiu zgłoszonych na początku dnia. Sam Lucile Pothier et Luiza Bahurel udało się dotrzeć do ćwierćfinału!

Dzień zaczął się już bardzo źle od wyeliminowania w pierwszej rotacji dnia Jerome Inzerillo i Javiera Rodrigueza Marqueza (TS7). Porażka po bardzo zaciętym meczu z parą Tur/Olivera, ostatecznie przegrana przez francusko-hiszpański duet: 6/2 6/7 7/5.

W tym samym czasie Marianne Vandaele et Wendy Barsotti Przeżyli także rozczarowanie. Po wygraniu pierwszego seta Francuzi musieli wytrzymać zmontowane hiszpańskiej pary Peco / Portillo Perez (TS7). Ostateczny wynik: 4/6 6/3 6/0.

Nigdy więcej sukcesów Człowiek żyje et Julian Seurin któremu nie udało się znaleźć klucza w dwóch tie-breakach tego spotkania i który musiał żałować pod koniec meczu z Cremoną / Jorge Alfaro (TS6): 7/6 7/6.

Laurine Bergaud i Tunezyjka Dora Chamli również odpadły z rozstawionym z numerem 2 Koek/Weterings. Dwie Holenderki nie kręciły się po korcie i zadały cios 6 / 2 6 / 2 do pary francusko-tunezyjskiej.

Wreszcie obecność Francji była zapewniona w ćwierćfinale, ponieważ zastaliśmy konfrontację Lucile Pothier / Louise Bahurel et Mary Maligo (BEL) /Amelia Détriviere. Mecz wygrany po trzech rundach przez 100% francuską parę: 6/3 3/6 6/2.

Lucile i Louise zagrają ponownie tego wieczoru, około 19:30, na korcie centralnym. Przeciwnikiem ich będzie para Koek/Weterings (TS2). Spotkanie do śledzenia na kanale YouTube firmy FIP :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.