Le Burgundowy FIP RISE rozpoczął się na Wielkim Padel Bordeaux. Centralny tor Moon Safari pokazał już dobry poziom z previas tego międzynarodowego turnieju we Francji.

Jak ogłoszono, mecz pierwszej rundy kwalifikacyjnej to oczywiście konfrontacja Maxime Joris / Pierre Vincent z hiszpańsko-portugalską parą Gustavo Nunes / Gerard Serranos. Niestety francuska przygoda kończy się po wielkiej bitwie 7/6 (8) 1/6 6/4.

Pierre Vincent, nieuchronnie nieco rozczarowany porażką, uważa, że ​​on i jego partner „nie zaszli daleko”. Francuz zrobi teraz krótką przerwę, ponieważ ma na swoim koncie trzy zwycięstwa w P1000, dwa z Jérémy Garcią i jedno z François Authierem w Bourg-en-Bresse.

Nicolas Trancart i Loïc Le Panse, rozstawiony z numerem 1 w eliminacjach, zmierzą się z hiszpańską parą: Pau Fores / Pol Ferreres. Dla obu par będzie to pierwszy mecz w tym turnieju. Już nie możemy się doczekać tej opozycji.

Para Codron / Peret wiedziała, że ​​zadanie będzie trudne w starciu z Pascoal / Perry i potwierdziło się to na torze…

Jeden z meczów drugiej rundy będzie oczywiście między braćmi Deus, którzy zmierzą się z Courrin / Valsot, mecz, który nie jest zaplanowany przed godziną 13:2 na torze XNUMX.

Na samym dole tabeli Alexandre Perilhon i Stephan Nogaret będą musieli pokonać rozstawionych 2 z poprzednich David Macia / Gerard Gimeno, aby spróbować kontynuować przygodę.

Wszystkie informacje i szczegóły można znaleźć w naszym artykuł ogólny o konkursie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.