Pierwsza edycja Burgundowy FIP RISE, która odbywa się od 19 do 23 kwietnia na Dużej Padel Bordeaux, wita elitę padel Francuscy i wielu międzynarodowych graczy ze światowej czołówki 100 (FIP).

Francuska armada będzie próbowała zablokować wiele par, głównie hiszpańskich, aby mieć nadzieję, że dotrwają do końca tego testu.

Zoom na płytę główną

Pierwsza francuska para, Tison / Maigret, rozstawiona z numerem 4, jest oczywiście wyczekiwana z niecierpliwością. Tym bardziej, że najwyżej sklasyfikowanym graczem obecnym w tym FIP-ie jest Benjamin Tison (60).

W tabeli głównej znajdziesz również:

Dylan Guichard i Jérémy Scatena, rozstawieni 5, para francusko-hiszpańska Thomas Leygue i Guillem Figuerola (ts8), Bastien Blanqué i Benoît Theard (ts13), Julien Seurin i Ludovic Cancel (ts19), Thomas Vanbauce i Dorian De Meyer (ts21) , Maxime Forcin i Yann Auradou (ts24), wreszcie Benjamin Grué / Philémon Raichman (ts27) i Jérémy Garcia / Baptiste Moura (ts28), którzy korzystając z dzikiej karty, wchodzą bezpośrednio do głównego losowania.

Tabela kwalifikacji

Nicolas Trancart / Loïc Le Panse to 28. para pod względem punktów tego FIP Rise Bordeaux. Będzie jednak musiała przejść kwalifikacje, które rozpoczną się w najbliższą środę i będzie rozstawiona z numerem 1 w tabeli. Ale uważaj na kilka portugalskich drużyn, w tym parę Vasco Pascoal / Pedro Perry. Aby dostać się do turnieju głównego, nie będzie wyboru: rozegrać ważny mecz z Portugalczykami.

Bracia Deus, dobrze znani na torze A1 Padel, nie będą prezentami dla Nathana Courrina i Floriana Valsota, rozstawionych z numerem 3 w tych kwalifikacjach.

Zwróć uwagę na obecność tunezyjskiej pary Youssed Ben Dhiaf i Khalil Ben Lallahom, którzy będą musieli stworzyć exploit przeciwko francuskiej parze Nicolasowi Rouanetowi i Normanowi Sanchezowi.

Lista zarejestrowanych par i rankingi

Główne losowanie rozpocznie się w piątek. Centralny utwór „Moon Safari” będzie śledzony na żywo Padel Mag TV i kanał Twitch RMC.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.