To już trochę tradycja: Francuzi zazwyczaj masowo przyjeżdżają do Burriany, kiedy rozgrywane są tam turnieje FIP Tour. A FIP Rise z tego weekendu nie jest wyjątkiem od reguły.

Jeśli chodzi o dziewczęta, w kwalifikacjach najpierw mieliśmy trzech zawodniczek. Jeśli francusko-włoska para Buteau / Zaccagnini przegrała na wejściu do rywalizacji (6/2 6/2 z Montel /), wszelkie nadzieje na ostateczny remis nadal żywią Marianne Vandaele i Amélie Detriviere, które grają swój drugi i ostatni mecz runda previas dziś wieczorem od 17:00.

Jeśli uda im się wygrać mecz z Hiszpankami Moliną i Toledo, Marianne i Amélie dołączą do aż sześciu Francuzek zakwalifikowanych już do finału zdjęcie. Będziemy mieli trzy pary w 100% tricolorowe: Touly / Ginier, Invernon / Ligi i Pothier / Soubrié.

W przypadku mężczyzn brak pary w kwalifikacjach po wycofaniu się Boronad / Fonteny, ale siedmiu zawodników w głównym losowaniu, w tym pary Blanqué / Guichard, Moreau / De Meyer, Vives / Hugounenq i francusko-hiszpański duet Leygue / Montiel.

Główne mecze losowania rozpoczną się w najbliższy piątek.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !