O tytuł nadal ubiegało się pięciu przedstawicieli Francji Powstanie FIP z Kairu, który odbywa się w Egipcie (21-25 maja 2024). Niestety dla nich przygoda zakończyła się w 16/XNUMX finału.

Raichman zamachnął się, Vanbauce i Hugounenq powaleni

Dopasowany do Thijsa Ropera (277), Filemona Raichmana rozegrali bardzo trudny mecz z rozstawionymi z numerem 1 Sinicropi/Di Giovanni. Włosi zadali dotkliwej porażce francusko-holenderskiemu duetowi (6/0, 6/1) i awansowali do kolejnej rundy.

Po stronie Thomasa Vanbauce'a et Artur Hugounenq, wszystko zaczęło się dobrze w meczu przeciwko Melero Bernalowi/Tur Chece. Po wygraniu pierwszej rundy Francuzi doznali następnie hiszpańskich ataków i pod koniec napięcia załamali się. Przegrali w trzech setach (6/3, 5/7, 4/6).

Invernon i Barsotti otwierają drzwi

Wielkie rozczarowanie dla Elodie Invernon et Wendy Barsotti. Chociaż należały do ​​faworytek do tytułu, dwie kobiety (rozstawione z numerem 2) już odpadły z turnieju. Francuska para uległa Castro Vileli/Portillo Perezowi (4/6, 6/2, 2/6) i będzie musiała bardzo szybko wrócić na właściwe tory.

Dlatego w stolicy Egiptu nie ma już Francuzów ani Francuzek, ale rywalizacja trwa nadal tutaj.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.