Pierwszy dzień zawodów dla Francuza, który wybrał się do Egiptu na FIP Rise Cairo. W programie dnia: początek losowania głównego. Pięciu francuskich zawodników będzie się starało o miejsce w drugiej rundzie turnieju.

Pierwszym Francuzem, który pojawi się dzisiaj na scenie, jest Harolda Bernarda. Razem ze swoim partnerem Jose Angelem Montoyą mają przed sobą mnóstwo pracy. W rzeczywistości będą musieli stworzyć mały wyczyn z Javierem Rodriguezem Marquezem (150) i Diego Arredondo Garcią (349), rozstawionymi z 4. miejscem, jeśli chcą zakwalifikować się do drugiej rundy.

Nieco później tego samego dnia zobaczymy pierwsze nasiono w akcji: Johan Bergeron et Maxime Moreau. Spotkają się z parą z kwalifikacji Aleksandrem Khalanskim (689) i Denisem Merkulovem (768).

Wreszcie późnym wieczorem Maxime Forcin i Dorian De Meyer będą starali się zakwalifikować do drugiej rundy. Aby to zrobić, będziesz musiał przejść lokalna para : Omar Maklouf (537) i Ahmed Alaa Marzouk (443).

Spotkania rozpoczynają się o godz 15 h : Harold Bernard zagra w tym czasie. Para Bergeron/Moreau zagra w drugiej rotacji popołudniowej ok 16:16-30:XNUMX. Na Forcina i De Meyera będziemy musieli poczekać na drugą rotację wieczoru ok 20H30-21h.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.