Johan Bergeron et Maxime Moreau zakwalifikowała się wczoraj do finału FIP Powstanie w Kairze, po zwycięstwie w dwóch setach w ćwierćfinale i półfinale! Będą próbować podnieść puchar, to sobota 6 kwietnia, podczas finału.

Johan i Maxime, którzy byli ostatni przedstawiciele Francji w Egipcierozpoczęli dzień od Youssefa Hossama (260) i Ariela Williamsa Carrasco Paricollo (507). Francuzi manewrowali tym spotkaniem, bez utraty żadnego zestawu, z przerwą wcześniej w każdej serii. Wygrali 6/4 6/4 i zakwalifikowali się do ostatnich czterech.

Francuzi zagrali ponownie później, bardziej w nocy niż w dzień, przeciwko ziarno 5 tego turnieju: Joel Olivera Palos (235) i Dylan Demian Cuello (209). Tym razem francuskie musiał walczyć wydostać się z tej hiszpańsko-argentyńskiej pułapki. Mimo zwycięstwa w dwóch setach Francuzi o późnej porze, w bardzo kiepskich warunkach (duża wilgotność), walczyli: 7 / 6 7 / 5.

Dziś wieczorem Francuzi spotkają swoje delfiny : Christian Medina Murphy (132) i Belar Vera Lopez (126). Mecz odbędzie się tuż po finale kobiet, który rozpocznie się o godzinie 20:XNUMX. Spotkania powinny być transmitowane kanał YouTube FIP.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.