Na spotkaniu 100% Francuzów w Egipcie, ulubione, Jo bergeron et Max Moreau, spotkania zapewnionego w obliczu Maxime Forcen et Dorian DeMeyer.

Pierwszy set był w dużej mierze zdominowany przez ziarno numer 1, Moreau / Bergeron. Ulubiona para weszła na spotkanie doskonale i wygrał 6/1 w pierwszej rundzie, robiąc krok w stronę ćwierćfinału.

W drugim secie należało spodziewać się wybuchu dumy ze strony gospodarzy outsiderami. Pojechali Maxime Forcin i Dorian De Meyer podniecić ziarno 1, podczas szukania decydujący tie-break w tej rundzie. Niestety to nie wystarczyło Forcinowi/De Meyerowi, który w związku z tym przegrał 6 / 1 7 / 6.

Dlatego Maxime Moreau i Johan Bergeron kontynuują wyścig w Kairze odnosząc drugie zwycięstwo. Teraz czekają na tożsamość swoich przeciwników. Spotkają się ze zwycięzcami spotkania: Hectorem Vazquezem Lopezem (537) / Andreą Bettineschi (1814) – Youssefem Hossamem (260) / Arielem Carrasco (507).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.