Kierunek Kair dla FIP Rise z, dzisiaj, pierwsze spotkanie w tym turnieju dla trzech trójkolorowych graczy, na egipskich stokach. Od 18:17 (XNUMX:XNUMX czasu francuskiego) trzej reprezentanci Francji staną na dywanie, aby zapewnić sobie miejsce w drugiej turze.

Na korcie nr 1 od godz. 18:XNUMX Filemona Raichmana którego spotkamy u boku Holendra Thijsa Ropera (277). Przeciwnikiem pary francusko-holenderskiej będzie lokalny duet: Sherif Mohamed Makhlouf (422) / Aley Shokeir (475). Spotkanie, w którym faworytami będą Phil i Thijs.

W tym samym czasie na korcie nr 2 są Thomasa Vanbauce'a et Artur Hugounenq które uznamy za powiązane. W 100% francuska para, która zmierzy się także w 100% z egipską parą: Omar Tarek (627) / Khaled Nagy (392). Tutaj ponownie francuski duet wystartuje jako faworyci tego spotkania!

Wśród kobiet znajdzie się tylko jedna para francuska, która wystartuje w gronie faworytek turnieju z numerem 2. Są to:Elodie Invernon et Wendy Barsotti. Jednak na zobaczenie obu zawodniczek w akcji będziemy musieli poczekać do jutra, ponieważ dzisiaj nie odbędzie się mecz kobiet!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.