Druga runda w Egipcie i dzisiaj, spotkanie w 100% francuskie co zapewnia obecność dwóch francuskich graczy w ćwierćfinał w Kairze.

Francuzi błyszczeli, wczoraj, w FIP Rise Cairo. Maxime Forcen / Dorian DeMeyer et Johan Bergeron / Maxime Moreau (TS1) zakwalifikowała się w setach prostych do drugiej rundy turnieju. Sam Harolda Bernarda upadł w pierwszej rundzie w skomplikowanym meczu z rozstawionym z numerem 4.

Oczywiście para Bergeron/Moreau będzie działać jako ulubiony w tym spotkaniu, choć będzie musiała uważać na ten duetoutsiderami Forcin / De Meyer.

Dlatego dzisiaj będziemy mieli prawo do spotkania Francuzów w Egipcie, ponieważ spotkają się dwie pozostałe pary trójkolorowe, z 14h, w pierwszej rotacji dnia.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.