Wiedzieliśmy, że w finale FIP Rise w Canet-en-Roussillon będzie tricolor i to Jérémy Scatena będzie reprezentował Francję tego popołudnia!

To była bardzo duża walka z Aitorem Garcią i Jérôme Inzerillo! W ostatnim decydującym punkcie jest wreszcie Roger Aromi i Jérémy Scatena który wygrał w trzech setach: 6/4 2/6 6/4. Znakomity występ tej pary, która nie była faworytem na papierze.

W obliczu rozstawu 2 musieliśmy bić się pod słońcem Caneta i mimo wczorajszego meczu w trzech setach, Jérémy i Roger wydawali się świeżsi pod koniec. Trzeba przyznać, że Aitor Garcia, który przyjechał z Calanda, miał wyjątkowo pracowity tydzień, bo od poniedziałku rozegrano siedem meczów, w tym trzy w trzech setach!

Dzięki ich sukcesowi Aromi i Scatena znajdą w finale byłą koleżankę Francuza, Adrię Mercadal, oraz jego partnerkę Jose Marię Mouliaę!

Aby śledzić spotkanie zaplanowane na 16:30 i poprzedzona wystawą padel-fotel o godzinie 15:00, dzieje się to tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !