Po dwóch dniach rywalizacji w wyścigu pozostało tylko 8 drużyn, które jutro od 16:10 dołączą do 30/4 finału. Należy pamiętać, że po przegranej drużynie przy stole finałowym, jedna z XNUMX niefortunnych drużyn zostanie wyłowiona jako przegrana.

Na początek francusko-francuski pojedynek

Do tej ostatniej rundy zakwalifikowały się dwie francuskie drużyny, które spotykają się od godziny 17:XNUMX. Z jednej strony młodzież Clémenta Codrona ( rekordzista francuskich turniejów) powiązana z Arthurem Hugounenq, az drugiej miejscową parą Malacamp/Boronad, która będzie miała za tym publiczność.

Japonia za Tomita

Nie wcześniej niż o 18:30 w prognozach faworyzuje się rozstawiony 1 kwalifikator Tomita / Rodriguez. Przy stole finałowym zasiadali tylko Francuzi, Hiszpanie i Argentyńczycy, Kazuki Tomita mógłby dodać do tej listy Japonię.

Rosende/Malonga o krok od snu

To ulubiona drużyna tych kwalifikacji. Po wczorajszym pokonaniu pary Mateo/Loupetis 6/7 6/1 6/4 Hiszpanie Rosende i Malonga powtórzyli to dziś rano. W bardzo wyrównanej grze wyszli ze szponów Pes/Pelegri 6/3 2/6 6/4. Ostatnia runda przeciwko rozstawionej trójce, Adria Costa / Nicolai Maniucov, którzy zaimponowali dziś rano.

Bliźniacy Pablo i Alberto Simon będą faworytami

Mecz pomiędzy 4 hiszpańskimi graczami zakończy wieczór. Z jednej strony Amadeo Catala i Diego Nieto zakwalifikowali się kleszczami 6/2 3/6 6/4 w poprzedniej rundzie, a z drugiej bliźniacy Simon, którzy właśnie wygrali 6/2 6/4 przeciwko innej parze 100% Hiszpanie i nie mam ochoty na tym poprzestać.

Jeśli chcesz śledzić mecze na żywo, to się zdarza ICI

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!