To jest po prostu historyczne! Carlos Luna zostaje pierwszym Ekwadorczykiem, który wygrał turniej FIP. Obok Nallé Grinda, lokalny gracz osiąga występ, który jeszcze rok temu wydawał się niemożliwy.

Co za występ!

Wystarczy zobaczyć punkt dopasowania, aby zrozumieć emocje (2: 04: 00). Nallé Grinda unosi ręce do nieba, a Charli Luna upada: łzy pierwszego mistrza Ekwadoru w turnieju FIP. W bardzo dobrze wywalczonej walce z Zarate/Silvą przewagę wzięła para „Monegasco-Ekwadorczyk”. 6/2 6/4.

Mecz był transmitowany na żywo w DirecTV, a media ekwadorskie i południowoamerykańskie były obecne w wydarzeniu, które będzie oznaczać przed i po.

FIP Rise Ekwador 2021 - Carlos Luna y Nallé Grinda

Poruszająca historia

„To niesamowita historia. Charli była w szpitalu z wyniszczającą białaczką półtora roku temu. Walczył o życie i teraz jest pierwszym Ekwadorczykiem, który wygrał międzynarodowy turniej.” wyjaśnia Nallé.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.