Jak zawsze, hiszpańskie FIP-y są często dobrze wyposażone, a FIP Rise Estepona nie jest wyjątkiem.

I niestety, ósma rozstawiona para francusko-hiszpańska Inzerillo / Rodriguez Marquez została zaskoczona w 8/6 finału przez hiszpańską parę Rodriguez Vidal / Cabeza Teres: 3/6 3/XNUMX.

Jeśli chodzi o francuską parę Carla Touly / Jessica Ginier, to przed rozpoczęciem zawodów wiedzieliśmy, że odziedziczyli skomplikowaną szesnastkę przeciwko hiszpańsko-szwedzkiej parze Girdo / Varo Ramos. A jednak francuska para nie była daleka od zaskoczenia turnieju porażką w trzech setach: 6/2 5/7 6/3.

Naprawdę szkoda pary francuskiej, która w innych okolicznościach mogłaby pójść dalej na tym zdjęciu. Ryzykowne jest jednak to, że Jessica Ginier nie wniesie do pary wystarczającej liczby punktów (uwaga powinna być moderowana, ponieważ Jessica jest mimo wszystko 111. zawodniczką na świecie). I jak widzieliśmy po tym kiepskim remisie, doprowadził on do zbyt wczesnej porażki. Ponadto łupy są skromne, ponieważ zdobyto tylko 2 punkty. Z pewnością tego wieczoru Francuzi będą nieco rozczarowani. Dobra wiadomość: są w stanie przeciwstawić się dobrym graczom z pierwszej setki!

W powstanie FIP nie są zaangażowani żadni inni Francuzi. Udaj się do Japonii na resztę Francuzów w ramach FIP Tour.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.