Pięciu Francuzów było dziś rano na niemieckich torach, a dwóch z nich będzie obecnych w drugiej turze dzisiejszego popołudnia.

W „meczu francuskim” był to drugi rozstawiony w turnieju, w skład którego wchodzili Max Moreau i jego hiszpański partner Alberto Garcia, którzy zwyciężyli ze w 2% francuskim duetem Vanbauce / Rouanet. Końcowy wynik 100/6 2/7 dla Maxa i Alberto, którzy dziś po południu zmierzą się z hiszpańsko-węgierską zatoką Melero / Tercovics.

Zwycięstwo w dwóch setach także Philémona Raichmana i jego holenderskiego partnera Ropera przeciwko czwartemu rozstawionemu, złożonemu z Hiszpana Mercadala i Niemca Jensena. Wynik końcowy: 4/6 2/6. Para francusko-holenderska będzie próbowała kontynuować swoją podróż przeciwko holenderskim kwalifikantom Prinsowi i De Kroonowi.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory szczęśliwi przegrani Timéo Fonteny i Yoan Boronad ze swojej strony ustąpili Argentyńczykowi Alvarezowi i meksykańskiemu Arredondo. Wynik końcowy: 7/5 6/3.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !