Po zwycięstwie w pierwszym meczu w fazie grupowej Wzrost FIP ​​w Hamburgu, Yoan Boronad i Timéo Fonteny przegrali w meczu eliminacyjnym do finałowego losowania.

Po wyeliminowaniu Hiszpanów Calvo i Guerrero po zaciętej walce o wejście do rywalizacji (6/4 4/6 7/6(2)) dwóch francuskich kandydatów nie było w stanie potwierdzić tego w następnej rundzie.

To holenderska para Notenboom / Van Betuw, rozstawiona z trzema previami, wyeliminowała dwóch młodych francuskich graczy: 3/6 3/6.

Losowanie finałowe odbędzie się zatem bez Timéo i Yoana, ale nadal z udziałem członków francuskiej delegacji. W pierwszej rundzie dojdzie także do starcia „pomiędzy Francuzami”: Thomas Vanbauce i Nicolas Rouanet zmierzą się z Maxem Moreau i jego hiszpańskim partnerem Alberto Garcią (TS2).

Ze swojej strony Philémon Raichman i Holender Roper skrzyżują miecze z czwartym rozstawionym Mercadalem / Jensenem.

Warto dodać, że ostatecznie z zawodów wycofali się Julien Seurin i Adrien Maigret z powodu kontuzji kostki.

Aktualizacja 10:40: Lucky-losers, Fonteny i Boronad grają dziś rano w pierwszej rundzie turnieju głównego

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !