W wyścigu nadal uczestniczy dwóch Francuzów, dzisiaj, aby spróbować dostać się do finału FIP Rise Hamburg w Niemczech. Z jednej strony Philémon Raichman, powiązany z Holendrem Thijsem Roperem… a z drugiej Maxime Moreau i Alberto Garcia Jimenez (TS2).

Pierwszą konfrontacją, jaka nastąpi, będzie konfrontacja Filemona Raichmana. Przeciwnikiem Francuza i jego partnera będzie stuprocentowo hiszpańska para: Pau Minano Ortinez i Jaume Romera Barcelo. Ten ostatni w szczególności obniżył liczbę 100 nasion… a następnie 7 nasion! Przed zawodnikiem ważny meczOxdog.

Początek spotkania o godzinie 10:XNUMX.

Po tym meczu czeka nas drugi półfinał, tym razem z: Maxime Moreau, zawsze w towarzystwie Hiszpana Alberto Garcii Jimeneza. Obaj gracze zmierzą się z inną hiszpańską parą: Cabeza Teres / Aragon Herrera.

Rozpoczęcie spotkania nie wcześniej niż o godzinie 11:XNUMX

Obydwa spotkania będą kontynuowane kanał FIP na Youtube :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.