Z trzech par francuskich, które nadal będą rywalizować w tę sobotę w Kownie, dwie niestety już odpadły.

Thomasa Vanbauce'a i Doriana DeMeyera uzależniłem się dziś rano 3/6 – 7/5 – 5/7 twarzą w twarz Maxa Sjovalla i Juana Pabla Andrady. Argentyńczyk i Fin pokrzyżowali nadzieje dwojga Francuzów, którzy mimo to dobrze rozpoczęli swoje zmagania w zawodach. Bordelais zdołali wygrać swój mecz dzień wcześniej 6/3 – 6/0 z Agustinem Recą i Pablo Tejero Delgado. To ciężki cios dla obu przyjaciół, który będzie bardzo szkodliwy dla morale. Czy ten incydent będzie miał wpływ na resztę ich francuskich i międzynarodowych przygód?

W tym samym czasie o miejsce w ćwierćfinale walczyła kolejna francuska para. Rzeczywiście Philémon Raichman i Maxime Joris zobaczył siebie stojącego twarzą w twarz Flavio Abbate i Giulio Graziotti. Para w 100% włoska (rozstawiona z numerem 8) była co najmniej skuteczna i wyeliminowała naszych dwóch młodych graczy 6/2 – 6/2.

Ostatnią parą francuską, która weszła do 20×10 jest Adriena Maigreta i Juliena Seurina (rozstawiony 3). Dwóch graczy, którzy zmierzą się Pablo Sanchez Vicente i Pau Miñano Ortinez da z siebie wszystko, aby dostać się do ćwierćfinału.

Spotkanie to będzie można śledzić na żywo youtube

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.