W czwartkowy wieczór rozegrano pierwszą rundę zawodów FIP Rise Diputacion de Malaga, które rozgrywane są we wspaniałym mieście Marbella.

Po byciu zakwalifikował się rano do stołu finałowego, Marie Rondot i Steffi Merah nie zdołały kontynuować wczorajszego popołudnia. Przegrali 6/4 7/5 z Azcoitią (180) / Elliotem (238).

Pokonała także w dwóch setach Camille Sireix i Włoszkę Francescę Ligotti, która przegrała z rodakami tej ostatniej, faworytami zawodów, Parmigiani (146) i Stellato (63) (6/2 6/3).

Po stronie francuskiej satysfakcję daje duet Soubrié / Ligi, który sprawił małą niespodziankę, pokonując pod koniec niepewności trzecią rozstawioną w zawodach, hiszpańską parę Garcia Trella (3) / Perez Momha (95). Końcowy wynik 102/6 4/2 6/7 (6) dla pary francuskiej, która dziś rano rozegra drugą rundę z parą, która wyeliminowała Rondota / Meraha. Możliwość pomszczenia przyjaciół za Fionę i Charlotte!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !