Po raz trzeci w ciągu nieco ponad 24 godzin Fiona Ligi i Charlotte Soubrié wygrywają mecz w trzech setach w Marbelli podczas FIP Rise Diputacion de Malaga !

Pod andaluzyjskim słońcem francuska para, która przeciwstawiła się Hiszpanom Guimetowi (187) i Oliverasowi (229), pokazała wszystkie swoje siły, aby wyjść z kolejnej wielkiej walki. Francuzom, którzy przegrali pierwszego seta, a w drugim musieli mocno walczyć, nic nie udało się wygrać.

Ostatecznie Charlotte i Fiona wyszły na prowadzenie i wygrały 4/6 7/6 (3) 6/3. Sukces, który otwiera drzwi do finałowej czwórki dwóm Francuzkom, które nadal rywalizują w Andaluzji. Jutro zmierzą się z hiszpańską parą Pozuelo / Atencia, francuski duet będzie próbował zakwalifikować się do finału. Ale wcześniej będziemy musieli odpocząć, bo wyobrażamy sobie, że w piątkowy wieczór nasze nogi będą bardzo ciężkie…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !