Trzy pary w 100% francuskie będzie obecny dzisiaj, na drugiej rundzie kwalifikacji, na stadionie im FIP Powstanie Monako w klubie Monte Carlo.

Obecnie Nathana Courrina et Dereka Gersona (TS4) spróbuje dołączyć do głównego losowania FIP Rise w Monako, gdzie obecnych jest już 8 francuskich graczy. Aby to osiągnąć, muszą już przejść drugą rundę kwalifikacyjną, aby mieć nadzieję, że jutro zagrają o swoje miejsce w ostatnim meczu poprzedzającym eliminacje. Dziś rano zmierzą się z Christosem Asimakopoulosem i Antoniosem Asimakopoulosem, obaj niesklasyfikowani w FIP.

Wtedy znajdziemy młodych ludzi Timeo Fonteny’ego et Yoan Boronad, którzy nie będą mieli łatwego meczu do rozegrania, gdyż zmierzą się z Włochami Pierantonio Gherardi (768) i Gianmarco Gherardi (963), nasiona 3 z tych zapowiedzi.

Wreszcie, Benjamina Tullou et Vincenta Charreau będą ostatnimi francuskimi zawodnikami, którzy wejdą na tor. Dwóch Francuzów, niesklasyfikowanych w FIP, zmierzy się ze stuprocentowo belgijską parą: Gilem Tremouroux (100) i Charlesem Mickeyem Guerinem (1814).

Początek meczów o godzinie 9:XNUMX. po stronie księstwa, ale nie wcześniej 10h w przypadku Fonteny’ego/Boronada i Gersona/Courrina, w drugiej turze poranka. Tullou i Chareau wejdą na tor w trzeciej zmianie tego ranka.

W przypadku zwycięstwaFrancuzów można spodziewać się na torze dziś po południu, z 14h, w trzeciej rundzie previas.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.