Pozostała jeszcze para w 100% francuska FIP Powstanie Monako i jeden także o godz FIP Rise Szwecja IIIjuż w tę niedzielę, 7 kwietnia.

Po stronie księstwa pozostaje tylko tyle Dylana Guicharda et Bastien Blanqué w konkursie, po dzień pełen wrażeń dla francuskie. Obaj Francuzi spotkają się dziś z Jose Romanem Martinezem Sanchisem (121) i Borją Yribarrenem Abecią (215), którzy zajmują 6. miejsce w turnieju. Ciężki mecz dla Dylana i Bastiena, którym się to nie udało nie przegrali jeszcze ani jednego seta w tym turnieju i kto będzie chciał zakwalifikować się do półfinału turnieju!

Spotkanie odbędzie się w trzeciej rotacji dnia (około 12:30-13:XNUMX) w dniu kanał FIP na Youtube.

Po szwedzkiej stronie są teraz Adrien Maigret i Julien Seurin udało się dotrzeć do ostatniej czwórki w Göteborgu. W ćwierćfinale Francuzi musieli zmierzyć się z parą rozstawioną z numerem 4, Cayetano Rocafortem i Pablo Castillo. Zwycięstwo 7/6 w trzecim secie i 8/6 w tie-breaku to dobry wynik.

Dziś mocni przeciwnicy dla Adriena i Juliena, którzy zmierzą się z dobrze znanymi na torze FIP braćmi Melendez.

Spotkanie rozpocznie się za kilka chwil. Mecz będzie śledzony żyć i w pełni sur Studio Padel.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.